Zadzwoń : 513 013 734

CKR MADISON

Home  >>  CKR MADISON

Witamy w Centrum konferencyjno – rekreacyjnym MADISON

Madison działa już od 8 lat. Wyszukana architektura budynku piękny ogród oraz wytworne wnętrza wprowadzą Państwa w romantyczny nastrój. Zadbamy o to by pobyt u nas zostawił niezapomniane chwile. Miła obsługa, profesjonalna kuchnia, klimatyzowane wnętrza pozwolą Państwu czuć się u nas komfortowo. Z przyjemnością przedstawimy pełną ofertę i dołożymy wszelkich starań, aby każdy nasz gość chętnie do nas powracał.

Sale weselne nie spełniają twoich oczekiwań ? Szukasz eleganckiego lokalu z klasą z nutką ekstrawagancji? Miejsca gdzie możesz zorganizować imprezę firmową, spotkanie biznesowe? chcesz powspominać w ciszy i spokoju bliską osobę która odeszła? czy może chcesz urządzić przyjęcie komunijne ,chrzciny lub spotkać się ze znajomymi z dawnych lat? a może chcesz zrobić swój wieczór kawalerski lub panieński i niczym się nie martwić?

TO WSZYSTKO U NAS !

Szczególnie polecamy organizację imprez typu jubilat. Szczegółowe informacje o naszej ofercie (godziny otwarcia, cenniki) znajdziesz na podstronach. Informacje i zapisy w recepcji CKR „Madison” Wojkowice, ul Morcinka 3 lub pod numerem telefonu  513 013 734 od poniedziałku do soboty w godzinach 10 -15 . Zapraszamy !!!