Zadzwoń : 513 013 734

Katering

Home  >>  Katering

 Katering dla firm i osób prywatnych

Będzin, Piekary Śląskie, Bytom, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Bobrowniki, Psary, Wojkowice, Tarnowskie Góry, cały Śląsk i Zagłębie!

Nie ważne czy chcesz zorganizować przyjęcie urodzinowe, bal, czy inną imprezę okolicznościową dla 10, 20, 50 czy nawet 100 gości.
Jesteśmy wstanie sprostać każdym wyzwaniom,wysoka jakość i najniższe ceny są naszymi atutami. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam pozyskać stałe grono odbiorców, którzy nieprzerwanie od lat organizują u nas przyjęcia oraz zamawiają usługę kateringową.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, aby otrzymać wycenę, należy przesłać do Nas maila w treści podając najważniejsze informacje:

– na jaką ilość osób ma być przygotowany katering
– jaki rodzaj posiłków (kanapki, zupa, grill, ciepłe danie, zimna płyta itp.)
– adres dostarczenia
– na czym mają być podane posiłki (nasza zastawa czy opakowania jednorazowego użytku)
– data

W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu:  513 013 734


Katering dla Przedszkoli i Szkół
Śląsk Zagłębie
Piekary Śląskie, Będzin, Bytom, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry

Zapraszamy Przedszkola zarówno te Prywatne jak i Państwowe do skorzystania z naszej oferty cateringowej. Dowozimy na terenie całego Śląska i Zagłębia. W dogodnych dla klienta godzinach. Nasza oferta opiera się głównie na dowozie śniadań i obiadów dostosowanych do potrzeb dzieci oraz ich gustu, dostarczamy również posiłki dla dzieci z alergią :)
Nasze posiłki są zdrowe i zawsze smakują dzieciom ! :)

Cennik jest ustalany indywidualnie i jest zależny od ilości dzieci oraz od odległości. Mniej więcej 12-13 zł /dziecko – śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek – w cenie jest wliczony dowóz .

W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu:  513 013 734